XX FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Cała Polska 8 stycznia 2012 r. wzięła udział w XX Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny cel zbiórki pieniędzy to: zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i w tym roku nasza szkoła również przystąpiła do ogólnopolskiej akcji zbierania pieniędzy na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedziele stawiło się w szkole 42 uśmiechniętych młodych wolontariuszy (uczniów naszej szkoły) oraz 18 opiekunów (nauczycieli i rodziców). Po odebraniu swoich puszek, identyfikatorów i zaopatrzeni w dużą ilość serduszek, dzieci z opiekunami ruszyli w teren.
Po całym dniu zbiórki nasza szkoła zebrała łącznie 8007,91 zł !!!
W następnych dniach (od wtorku do piątku) w naszej szkole zorganizowano zbiórkę pieniędzy w klasach, a także dyskotekę dla grup świetlicowych klas I – III oraz uczniów klas IV – VI.
W tym czasie zebraliśmy dodatkowo 327,60
Wszystkim uczestnikom XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którzy wrzucili pieniążki do puszki oraz kwestowali jako wolontariusze,
DZIĘKUJEMY !!!!