• Nasi znowu popłynęli!

No i brawo - nasi znowu chlup - GRATULACJE!!!🤩

Więcej
  • Sukces młodych szachistów

Zwycięstwem naszych uczniów zakończyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego szkół podstawowych z klas 1-6, rozegrane 28.11.br w Ścinawce Średniej. Nasza drużyna nie dała szans przeciwnikom z 7 innych szkół wygrywając wszystkie rundy. Na 28 rozegranych meczów wygraliśmy 23 i uzyskaliśmy awans do turnieju wojewódzkiego. Drużyna pod opieką p. Macieja Barnasia wystąpiła w składzie:

• Tymczasem na szachownicy...

23 września odbył się ostatni turniej X Edycji Grand Prix Radkowa i Ziemi Kłodzkiej♟. W zmaganiach wzięło udział 89 zawodników. W Grupie A na FIDE rywalizowało 50 zawodników, w Grupie B 39. Turniej rozgrywany był na dystansie 9 Rund tempem 10+5. Naszą szkołę reprezentowali najmłodsi szachiści w Grupie B, którzy dzielnie walczyli o jak najlepsze lokaty w zmaganiach reprezentując Klub Szachowy Twierdza Kłodzko .
    Dziewczynki do lat 8:
    🥇Miejsce 1 - Jaworska Natalia kl. II A
    Chłopcy do lat 10:
    🥈Miejsce 2 - Korczyński Mikołaj
    🥉Miejsce 3 - Mikuła Michał
    😁Aleksander Matkowski który zajął 8 miejsce. Olek był najlepszym zawodnikiem w Open B (grupa do lat 14).
    Jakby tego było mało Hubcio Griman został powołany przez Dolnośląski Związek Szachowy do reprezentowania Polski na Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec do lat 8, które odbędą się w październiku w Sebnitz🤩 - BRAWO MISTRZU!👏 Kochani trzymajcie kciuki za wszystkich naszych „TRÓJKOWYCH” szachistów w najbliższych turniejach!!! BRAWO IM!!!👍
    Więcej
  • Rowerem po złoto

Uczeń naszej szkoły Szymon Bijata wywalczył pierwsze miejsce w II edycji Wyścigu Rowerowego na Wzgórzu Marii w Polanicy Zdrój. Wydarzenie odbyło się dnia 24.09.2023 r. Uczeń klasy 2a Szymon Bijata uzyskał najlepszą lokatę zdobywając najlepszy czas przejazdu podczas wyścigu w swojej kategorii wiekowej 7-9 lat. Zwycięzca otrzymał wspaniałą nagrodę rzeczową - rower górski. Zawodnik wykazał się motywacją, hartem ducha i wielkim sercem do sportowej rywalizacji. Sukces Szymona jest również sukcesem Szkoły, do której uczęszcza. Gratulujemy wygranej i mamy nadzieję na więcej!!!😃🚴