Nasze PODWÓRKO NIVEA

W dniu 6 maja 2022 roku odbyło się Wielkie Otwarcie Podwórka Nivea. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Kłodzku miał zaszczyt zaprosić najważniejszych przedstawicieli władz miasta Kłodzka oraz wszystkich przyjaciół naszej szkoły. Mieliśmy zaszczyt gościć Pana Senatora RP, Pana Burmistrza Miasta Kłodzka, Pana Zastępcę Burmistrza, Panią Kierownik Wydziału Spraw Edukacji i Spraw Społecznych, Panią Skarbnik Urzędu Miasta Kłodzka, Prezesa Firmy Calor, Radnych Miasta, Komendanta Straży Miejskiej oraz wielu innych zacnych gości.
Oficjalna część spotkania rozpoczęła się o godzinie 11:00, od występu klasy II d, która przygotowywała piosenkę konkursową. Następnie wspólnie odśpiewaliśmy piosenkę stworzoną specjalnie na okoliczność powstania naszego podwóreczka, autorem słów i melodii jest nasz nauczyciel muzyki, Pan Marek Morawski. Były przepiękne podziękowania, do których pierwszą stronę zaprojektowała nasza uczennica, Hania Kołodziej. Oficjalną część zakończyło przecięcie wstęgi przez Dyrektora Szkoły, Pana Sebastiana Nowaka, Burmistrza Miasta Kłodzka, Pana Michała Piszko, Panią Natalię Izdebską oraz przedstawiciela Małego Samorządu Uczniowskiego.
Po oficjalnej części dla najmłodszych rozpoczęła się zabawa na świeżym powietrzu, kolejka do budki z lodami i innych atrakcji zdawała się nie mieć końca. Plac zabaw pękał w szwach. Nie obyło się bez małych konfliktów o to, komu uda się wrócić do domu ze skakanką lub piłką Nivea 😉. Podczas zabaw z Panem Animatorem, nasze dzieci oszalały 😊. Było pięknie, kolorowo i wzruszająco.
Zaraz po przecięciu wstęgi, Dyrektor szkoły zaprosił naszych wyjątkowych gości na pyszny poczęstunek, przygotowany przez nasze panie Kucharki.
Wielkie Otwarcie Podwórka Nivea było pierwszy festynem od czasów pandemii. Nasze dzieci tak bardzo były spragnione wspólnej zabawy, że nie mogliśmy „wygonić” Ich do domu 😊.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni za szansę, jaką dała nam Nivea, a radość na twarzach naszych dzieci pokazuje, jak bardzo są szczęśliwe 😊. Mali mieszkańcy Kłodzka odwiedzają nasze podwórko codziennie, od wczesnych godzin porannych. Dziękujemy :)
Nagrodę dla Hani ufundowała Galeria Twierdza Kłodzka, bardzo serdecznie dziękujemy!
Dziękujemy również Radzie Rodziców, bez Państwa wsparcia to otwarcie wyglądałoby zupełnie inaczej 😊

REPORTAŻ TELEWIZJA KŁODZKA

REPORTAŻ Kłodzko24

REPORTAŻ 24Kłodzko