XXII edycja akcji "GÓRA GROSZA" w SP3

Od kilku już lat, także i w tym roku szkolnym nasza TRÓJECZKA przyłączyła się do akcji „GÓRA GROSZA”, której celem jest pomoc dzieciom wychowującym się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest jednak działanie edukacyjne – pokazanie młodym ludziom, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Zarówno uczniowie naszej szkoły jak i nauczyciele nie zawiedli, każdy przyniósł tyle, ile mógł, w myśl zasady: „Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”. Monety zostały już posegregowane. Dzielnie przy tym pracowali Amelia Bidowaniec, Maja Piątkiewicz, Filip Cul, Marcel Adamek, Marcel Zieliński, Szymon Żabski wspierani przez Panie Katarzynę Hradzką i Agatę Matusiak. Pieniądze wkrótce zostaną policzone i przekazane na konto organizatora. Jak będziemy znali uzbieraną kwotę od razu o tym poinformujemy.

Już teraz Wszystkim tym, którzy wspomogli akcję serdecznie dziękujemy!!!