30. Finał WOŚP - SP3 i Przyjaciele [29-30.01.2022]

Witajcie, za nami dwa dni wolontariatu [a będzie więcej🤩] za szczytny cel 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie grom wspaniałych uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami przyłączyło się do tej nobliwej akcji mimo kąśliwych warunków pogodowych. Dzięki takim postawom warto działać z WAMI i dla WAS jesteście ogromni sercem oraz duchem!!! BRAWO!!!

WOLONTARIUSZE 💙: Tola Skowronek, Julia Mokrzycka, Emilia Anigacz, Paulina Klimaszko, Aleksander Schick, Klaudisz Oktawiec, Hania Sadowska, Wiktoria Ryba, Kuba Łysiak, Laura Chryń, Lena Krawczyk, Emilia Spisak, Wiktoria Błaszczyk, Darek Hudziec, Kuba Kukian, Natan Szawat, Wiktoria Grygiel, Lila Wyjadłowska, Natalia Adamczyk, Mateusz Lasek, Kordian Oktawiec.
Szczególnie wyróżnić należy wolontariuszy, którzy podczas niedzielnego finału kwestowali cały dzień, czyli niemal 10 godzin! Nie lada wytrzymali zawodnicy to: Emilia Mróz, Roksana Hajduk, Martyna Grajek, Daniel Pańczyk, Marceli Bernecki, Kaja Rydz, Zuzia Gargała 💪. Dodatkowo JAKUB, MARCELI, KAJA i ZUZIA działali też w sobotę na terenie Galeria Twierdza Kłodzko, dając nam podwójny powód do dumy ❤.
OPIEKUNOWIE 💚: Lidia Jaroszewska, Anna Jurczyc, Joanna Komarnicka, Ewelina Kowal, Natalia Bukartyk, Katarzyna Hradzka, Magdalena Bloch, Dominik Sobczyk, Rafał Pleśniak.
Całość swoją energią oraz zaradnością spięła i ogarnęła pani IWONA DALIBOR – szkolny koordynator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czapki z głów!
DS & RPAP