Wyniki konkursu "Książki na ferie 2014"

Podczas tegorocznych ferii uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zapoznać się m.in. z księgozbiorem Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Kłodzku, biorąc udział w projekcie zorganizowanym przez szkolną bibliotekę o nazwie ,,PO PROSTU CZYTAM”. Jednym z etapów tego projektu był konkurs ,,Książki na ferie 2014” koordynowany przez panie Beatę Bogusławską i Dorotę Węgrzyn. Chętni uczniowie mieli wybrać trzy spośród dziesięciu ciekawych książek i po przeczytaniu ich napisać recenzję do gazetki ,,Szkolne Graffiti”. W konkursie wzięło udział, tylko :( pięcioro uczniów :), którzy obdarowani zostali dyplomami i książkami. Zachęcą swoich kolegów i koleżanki do przeczytania książek z listy swoimi opiniami wyrażonymi w gazetce online, która ruszy pod koniec marca.

1. Maja Wołkow kl. VI b

2. Paulina Bąk kl. V b

3. Natalia Piątek kl. VI d

4. Julia Karulska kl. VI d

5. Klaudiusz Szczotka kl. VI d

Największym zainteresowaniem cieszą się jak dotąd dwie książki: ,,Język Trolli” M. Musierowicz i ,,Baśniobór” B. Mull’a. Zapraszamy do udziału w kolejnym etapie konkursu już w połowie kwietnia!

D.W.