Wizyta prezesa Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Niemieckiej w Kłodzku pana Jerzego Żelaszkiewicza [23.10.2012]

W bibliotece szkolnej w cyklu spotkań "Poznajmy ciekawych ludzi" gościł pan Jerzy Żelaszkiewicz, prezes Towarzystwa Przyjaźni Polsko - Niemieckiej w Kłodzku.
Po tym jak pan Jerzy opowiedział naszym uczniom o pracy towarzystwa i jego przedsięwzięciach, zapisał taka oto dedykację w bibliotecznej kronice:
"Jest mi niezmiernie przyjemnie, że mogłem podzielić się wiadomościami i historią powstania partnerstwa pomiędzy Kłodzkiem a Bensheim w Niemczech. To partnerstwo procentuje kontaktami z mieszkańcami w Bensheim: sportowcami, nauczycielami, gospodyniami miejskimi i wiejskimi, ale też strażakami czy policjantami. Zachęcam również do kontaktów na poziomie uczniowskim. Życzę powodzenia na tej niwie.
Prezes."