II edycja Wspólnego Czytania w Bibliotece Szkolnej SP3 [30.10.2012]

W ramach ogólnopolskiego przedsięwzięcia Cała Polska Czyta Dzieciom, bibliotekarze wespół ze szkolnym logopedą zorganizowali po raz wtóry akcję Wspólnego Czytania dla klas II - III, która miała miejsce w czytelni szkolnej. Wśród zaproszonych gości, którzy zaprezentowali fragmenty swych ulubionych lektur znaleźli się, dyrektor szkoły pan Ryszard Ryll, panie wicedyrektorki - Marzena Dworczak oraz Małgorzata Delegacz - Pawłów, pedagog szkolny pani Dorota Paczka, psycholog szkolny pan Adam Chmielowiec, opiekunka świetlicy pani Grażyna Palko, pracownik obsługi pani Agnieszka Wasielewska, logopeda szkolny pani Renata Niesłuchowska wraz z synem Bazylem odczytali wspólnie fragment książki, do grona czytających dołączyły także babcie naszych uczniów. Poza zaproszonymi gośćmi szansę wykazania się umiejętnościami czytania mieli także uczniowie zaproszonych klas. Spotkanie uwieczniło przedstawienie Teatru Wyobraźni pod przewodem pani Beaty Bogusławskiej, które dotyczyło pewnego "magicznego słowa"...

ZAPRASZAMY ZAINTERESOWANYCH NA KOLEJNĄ EDYCJĘ!