Piłka nadal w grze

W czwartek [27.10.2022] odbyły się finałowe mecze w I szkolnej lidze piłki nożnej roczników 2011/2012 Szkolna liga odbyła się dzięki projektowi ze środków Działaj Lokalnie w Kłodzku. Organizatorem było Stowarzyszenie Halowej Piłki Nożnej SŁAWKO TEAM, a współorganizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 w Kłodzku. 1 miejsce zajęła I drużyna SP3 Kłodzko, 2 miejsce zajęła drużyna SP Szczytna, 3 miejsce II drużyna SP3 Kłodzko oraz II drużyna SP Szczytna. Było wiele emocji i walki na boisku, a zawodnicy walczyli od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziów. Projekt ma na celu nie tylko propagowanie piłki nożnej, ale przede wszystkim aktywnego spędzania czasu przez dzieci. Fundatorem nagród był Burmistrz Kłodzka Michał Piszko.