Ciąg dalszy naszych piłkarskich sukcesów

22.10.2022 nasza szkoła wzięła udział w finale projektu „ZE SZKOŁY DO REPREZENTACJI”, który odbył się na stadionie Śląskim w Chorzowie podczas inauguracji Kadry Polish Soccer Skills. Pod bacznym okiem Macieja Barnasia oraz Sławomira Wojtowicza naszą szkołę reprezentowali: Maciej Wojtowicz, Paweł Chojnacki, Jakub Konopka, Igor Gąsiorowski, Aleksander Matkowski, Milena Makowska, Mikołaj Mąkowski, Laura Kaźmierska, Alan Paździorko, Gabriel Kowel, Bartosz Warzocha oraz Alec Żółty.
Nasza szkoła zajęła II miejsce w pierwszej edycji tego projektu i wygrała bon o wartości 1500 zł na sprzęt sportowy marki Adidas. Przez cały rok w naszej szkole nauczyciele wychowania fizycznego (Marta Krukiewicz, Natalia Izdebska, Maciej Barnaś oraz Sławomir Wojtowicz) realizowali specjalny program przygotowany przez koordynatora Polish Soccer Skills.
Dodajmy również, że trzech zawodników reprezentujących nasza szkołę zostało powołanych do Kadry Polish Soccer Skills na sezon 2022/2023 a są nimi: Gabriel Kowel w kategorii U-11 oraz Maciek Wojtowicz i Paweł Chojnacki w kategorii U-12.
A nauczyciel Sławomir Wojtowicz w tym roku poprowadzi dwie Kadry Polish Soccer Skills U-11 oraz U-19.
Gratulujemy naszym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów😁⚽️
Dziękujemy wszystkim nauczycielom zaangażowanym w ten projekt.