KRĘCIMY LIP DUBA

W ramach przygotowań do uroczystych obchodów 40-lecia Szkoły Podstawowej nr 3 uczniowie i nauczyciele Trójki postanowili nakręcić krótki filmik z życia szkoły, zwany LipDub. Przygotowania do nakręcenia teledysku trwały kilka miesięcy. Warto jednak dodać, że praca nad tym przedsięwzięciem była w rzeczywistości wspaniałą zabawą, integrującą całą społeczność szkolną.

Obecnie trwają ostatnie prace związane z montażem filmu. Wszystkich zniecierpliwionych informuję, że premiera odbędzie się 16 maja 2014 r. podczas oficjalnych obchodów 40-lecia szkoły w KCKSiR. Filmik zostanie też umieszczony na naszej stronie internetowej.

Wszystkim nauczycielom, uczniom i pracownikom szkoły bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie i wszelaką pomoc.

J. Semaniuk