Konkurs Wokalny "Kolęd i Pastorałek" [16.12.2013]

Świąteczny klimat i nastrój wkradł się niepostrzeżenie w ściany naszej szkoły, na korytarzach oraz w salach lekcyjnych pojawiły się pięknie ozdobione choinki a także stroiki czy dekoracje. W związku z tym zorganizowaliśmy szkolny konkurs wokalny "Kolęd i pastorałek", który poniekąd jest już naszą małą tradycją. Do turnieju zgłosiło się ponad dwadzieścioro uczniów, jednak jury wytypowało tylko trójkę z nich, których głosy i interpretacje znanych kolęd na czas trwania turnieju pozwoliły zapomnieć o troskach dnia powszedniego. Laureaci otrzymali nagrody, a zwycięzca umilił czas wszystkim wyśpiewując wybraną przez siebie kolędę po raz kolejny przed licznym audytorium.

Oto zwycięzcy:

I-miejsce - Marcelina Staniów z klasy IV d

II - miejsce - Aleksandra Morawska z klasy V

III - Zuzanna Denys z klasy IV d

Wszystkim uczestnikom dziękujemy a zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji za rok.

Wesołych Świąt!!!