Dzień Otwarty dla Przedszkolaków w SP 3 [04.04.2013]

W czwartek 04.IV.2013 roku, w Budynku B naszej placówki miało miejsce niecodzienne wydarzenie, otóż progi szkoły odwiedziły dzieci z kłodzkich przedszkoli. Pan Dyrektor powitał przybyłe grupy przedszkolne na sali gimnastycznej "małego budynku". Po czym dzieci obejrzały przygotowany przez panie Anetę Nowak i Renatę Niesłuchowską występ grupy III z oddziału przedszkolnego oraz przedstawienie wyreżyserowane przez panią Marzenę Mróz w wykonaniu klasy III d pt.: "Chcę mieć braciszka". Po programie artystycznym przedszkolaki udały się na zwiedzanie budynku szkolnego oraz klas lekcyjnych. Po zakończonej uroczystości zaproszone przedszkolaki zostały obdarowane pamiątkowymi "koniczynkami" wykonanymi przez uczniów klas I - III. Panie wychowawczynie otrzymały plakaty z zaproszeniem na Dzień Otwarty SP3 - 18.04.2013 r.