"Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

Prestiżowy i największy Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci do lat 10 „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” czyli Mistrzostwa Polski w kategorii U-10, w którym nagrodą główną jest wyjazd na stadion klubu AJAX AMSTERDAM. Patronat honorowy nad rozgrywkami objęli: UEFA Grassroots, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Rozpoczęły się zapisy do Turnieju, które potrwają do 31 marca, dlatego gorąco zachęcamy szkoły podstawowe z Państwa regionu, do zgłaszania już teraz swoich drużyn na stronie www.zpodworkanastadion.pl – bardzo prosimy o przekazanie informacji właściwym osobom w Państwa regionie. Trenerzy, których drużyny zagrają w Turnieju, za udział każdej otrzyma koszulkę piłkarską NIKE.

Radość po strzeleniu gola - Turniej o Puchar Tymbarku (fot. Artur Kraszewski)

• -z-podworka-na-stadion-o-puchar-tymbarku-[1].pdf

Startują zapisy drużyn do piłkarskich Mistrzostw Polski w kategorii U-10 czyli XI Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” - każdy może spełnić swoje piłkarskie marzenia