Zwycięzcy II Turnieju o Puchar Ośrodka Działaj Lokalnie w Kłodzku [15.10.2021]

15.10.2021 wyłoniliśmy zwycięzców II Turnieju o Puchar Ośrodka Działaj Lokalnie w Kłodzku. Pierwsze miejsce zajęła drużyna SP3 I przed SP Szczytna, SP Wojbórz, SP 3 II i SP Duszniki Zdrój. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Najlepszym strzelcem został Alan Paździorko ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Kłodzku 9 bramek (po 7 bramek mieli Maciek Wojtowicz SP3 , Paweł Chojnacki SP3, Aleksander Matkowski SP3 oraz Igor Gąsiorowski SP3) najlepszym graczem turnieju został Paweł Chojnacki ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Kłodzku a najlepszym bramkarzem Konrad Nowak ze Szkoły Podstawowej w Szczytnej. Serdecznie dziękujemy wszystkim osoba które przyczyniły się do tak wspaniałego turnieju a mianowicie: Damian Ślak Prezes Razem Możemy Więcej, Burmistrz Kłodzka Michał Piszko, Starosta Kłodzki Maciej Awiżeń, Wójt Gminy Kłodzko Zbigniew Tur, Pani Joanna Jamry, dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 3 w Kłodzku.

GRATULUJEMY!!!🤩