ZDALNE NAUCZANIE w SP3

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 3 w Kłodzku informuje, że uczniowie klas IV - VII, przechodzą na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół wchodzą w życie od poniedziałku, 26 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br. Nauka dla uczniów klas I - III pozostaje bez zmian.

W pierwszym tygodniu nauki zdalnej uczniowie klas IV - VII będą pracować na zasadach, jakie obowiązywały wiosną, chyba że nauczyciel zdecyduje się na inną formę komunikacji z dziećmi, o czym powiadomi rodziców i uczniów. Na stronie internetowej szkoły będą umieszczane materiały dla poszczególnych klas. W drugim tygodniu, czyli od 2 listopada zacznie być wdrażana platforma Teams. Zasady korzystania z Teamsa będą podane w najbliższym czasie.