Zakończenie konkursu "Drzewa jesienią malowane"

W  poniedziałek, 29.11.2021 r. na uroczystym apelu wręczone zostały nagrody za udział w szkolnym konkursie Drzewa jesienią malowane. Konkurs organizowany był w kilku kategoriach. Chętni uczniowie przygotowali piękne jesienne pejzaże, fotografie lub napisali własny wiersz. Osobna kategoria przewidziana była dla klas. W ramach godzin z wychowawcą, klasy przygotowały pracę przestrzenną pod tytułem „Drzewo przyjaźni”. Powstało wiele oryginalnych drzew, dlatego komisja miała trudności, aby wybrać trzy najładniejsze. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.  Konkurs objęty był patronatem Burmistrz Miasta Kłodzko, Nadleśnictwo Zdroje i Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Kłodzku, wsparcia organizacyjnego udzieliło również Stowarzyszenie Aktywna Trójka oraz Leroy Merlin w Kłodzku wraz z Nadleśnictwem Zdroje ze Szczytnej.

GRATULUJEMY UCZESTNIKOM!!!

Nasi nagrodzeni i wyróżnieni:

Pejzaż

1. Ksawery Piotrowski 7a