XXIV Dolnośląski Konkurs Recytatorski "PEGAZIK" - Eliminacje Miejskie

"W dniu 21 lutego 2019 w Kłodzkim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje miejskie XXIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "PEGAZIK" w dwóch kategoriach: „młodsi” – szkoły podstawowe (klasy IV – VI) i „starsi” – szkoły podstawowe (klasy VII, VIII) i gimnazja (klasy III).
Jury w składzie: Agnieszka Szachnowska - Cybulska, Katarzyna Schick, Joanna Załucka po wysłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło:
w kategorii „Młodsi” przyznać tytuły laureatów i tym samym zakwalifikować do eliminacji powiatowych, które odbędą się w KOK w dniu 13 marca 2019 (kategoria „młodsi”) następujące osoby:
Łucja Milczarek – Szkoła Podstawowa nr 1, Kłodzko, opieka artystyczna: Małgorzata Ditrich
Natalia Rudeńska – Szkoła Podstawowa nr 3, Kłodzko, opieka artystyczna: Beata Burtowska – Procak
Lila Wyjadłowska – Szkoła Podstawowa nr 3, Kłodzko, opieka artystyczna: Dorota Węgrzyn."

Fotografie wykonał Mieczysław Krombach.

DZIEWCZYNKOM GRATULUJEMY jak i OPIEKUNKOM!