Wyjście Grupy 5 i 6 do Przedszkola

Dnia 20.03.2018 roku grupy 5 i 6 pod opieką pani Darii Fara oraz pani Magdaleny Rajewskiej wybrały się z wizytą do Przedszkola Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Specjalnymi im. Jana Brzechwy w Kłodzku.

Uczniowie naszej szkoły odwiedzili grupy ,,0”. Zerówkowicze zadawali różne pytania dotyczące szkoły, na które uczniowie klas II i III z chęcią odpowiadali. Odbyły się również zabawy integrujące grupę. Po krótkiej rozmowie i zabawie dzieci z oddziałów ,,0'' razem z uczniami ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Kłodzku przystąpili do grupowych prac plastycznych pt.,,Piękny las”.

Prace były wykonane bardzo starannie, estetycznie i pomysłowo. Widać było współprace i duże zaangażowanie wszystkich dzieci mimo różnicy wieku. Każdy z zerówkowicz otrzymał od uczniów naszej szkoły Książeczkę Przedszkolaka. Na pożegnanie w kręgu przekazaliśmy sobie ,,Iskierkę”.

mgr Daria Fara

mgr Magdalena Rajewska