WYBORY do SU SP3 - WYNIKI

Wybory do samorządu Uczniowskiego na rok 2022/2023 za nami, oj działo się dużo, wszystkie klasy III – VII zjawiły się wraz z nauczycielami by wzorowo wypełnić swój uczniowski obowiązek – za co przepotężne brawo! Komisja wyborcza w składzie: Alicja Czerniak, Julia Jagielska, Natalia Adamczyk, Daniel Pańczyk oraz Kacper Jakimiszyn wspaniale wywiązała się ze swoich obowiązków, mistrzowsko podnosząc napięcie w kulminacyjnym momencie liczenia głosów, czyli wtedy kiedy trzeba😉.

Lokal wyborczy odwiedziło w celu wyborów 324 uczniów naszej placówki i tyleż wydano kart do głosowania, Kandydacie poprzez czas trwania kampanii pozyskali Wasze serca i rzecz jasna, głosy. Zadecydowaliście, że Wasze zaufanie oddajecie w ręce pewnej takiej „Rudej co to nie chce w szkole nudy…”, tak, tak. Zatem ogłaszamy wszem i wobec, iż Samorząd Uczniowski na rok 2022/2023 przedstawia się następująco:

Przewodniczącą szkoły została Maja Ulanowska z klasy VI B [z WATAHY🐺];

Zastępczynią przewodniczącej Marcelina Sieg z klasy VI C;

Skarbnikiem zaś Zosia Barucha z klasy VII A.

GRATULACJE i szykujcie się na nowe zmiany… 😎👍