Wspierajmy z serca

Kochani Uczniowie!

Nastał czas niepokoju i obaw, gdzie oczy większości z nas kierują się na Ukrainę. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, potępiajmy agresję i nie dawajmy przyzwolenia na ludzką krzywdę. Otoczmy wsparciem i zrozumieniem wszystkich tych,  którzy wbrew sobie zostali postawieni w tej trudnej sytuacji. My - Dyrekcja, przedstawiciele Rady Pedagogicznej SP3 Kłodzko oraz pracownicy Administracji i Obsługi jesteśmy z Wami Kochani Uczniowie, służąc Wam radą i oparciem zwłaszcza teraz, gdy mogą zrodzić się w Was lęki i wątpliwości. Sercem i myślami jesteśmy ze wszystkimi uczniami oraz ich rodzinami, którzy stali się ofiarami tego konfliktu.

Pamiętajcie, że my - pedagodzy jesteśmy w każdym momencie gotowi na rozmowy dotyczące Waszych obaw i lęków, związanych z zaistniałą sytuacją.

Ponadto dla naszych uczniów z Ukrainy, Rosji i Białorusi oraz ich rodzin, zapewniamy NIEODPŁATNE wsparcie psychologa z Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "RAZEM", która znajduje się przy naszej szkole. W celu umówienia spotkania z psychologiem, prosimy o kontakt z pedagogami szkolnymi: p. Dorotą Paczką, p. Agnieszką Komorowską i p. Karoliną Gałczyńską.