WIELKIE SERCE TRÓJKI

Wielka szkoła = WIELKIE SERCE. Przez ostatnich kilka dni społeczność kłodzkiej Trójki stanęła na wysokości zadania, uczestnicząc w zbiórce pieniędzy dla naszego potrzebującego ucznia z klasy IV, który trafił do domu dziecka. Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników szkoły oraz osób niezwiązanych z SP3 udało nam się zebrać ponad 3000 ZŁOTYCH! Lwia część tej kwoty to również zasługa rodziców i uczniów klasy 4B. Pieniążki zostały przeznaczone na kupno najróżniejszych rzeczy dla naszego ucznia i jego młodszej siostry, można je zobaczyć w galerii zdjęć. Wiemy, że nasz podopieczny i jego siostrzyczka z prawdziwym poruszeniem zareagowali na spontaniczną akcję Szkoły Podstawowej nr 3.
Wielkie podziękowania za wielkie serce należą się całej społeczności szkolnej (obsługa, administracja, nauczyciele, dyrekcja, rodzice, uczniowie). W tych trudnych czasach pokazaliśmy, że jesteśmy świetną, zjednoczoną ekipą, która niesienie pomocy potrzebującym ma we krwi! ❤️