Wielkanoc 2011

Z okazji Wielkanocy dzieci wykonywały interesujące prace plastyczne, poznając nowe, efektowne techniki plastyczno-techniczne. Prace te, w formie świątecznych upominków wręczyliśmy pani dyrektor Dorocie Ręczkowskiej oraz włodarzom naszego miasta. Delegacja uczniów, pod opieką Doroty Ignasiak i Edyty Pichurko odwiedziła gabinet burmistrza, wiceburmistrza, kierownika wydziału oświaty oraz panią prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego. Po wizycie w Urzędzie Miasta na dzieci czekała niespodzianka…podczas popołudniowych zabaw na świeżym powietrzu pani Iwona Koźmic i Edyta Pichurko, przeprowadziły zabawę terenową pt. „Wielkanocne łowy”. Celem zabawy było odnalezienie jak największej ilości czekoladowych jajek ukrytych w trawie. Odnalezione jajka stawały się własnością dzieci. W zabawie liczył się refleks i spostrzegawczość. Dla zwycięzców przewidziano bonus w postaci czekoladowego zająca oraz słodkie upominki na pocieszenie dla tych, którym nie udało się nic znaleźć. Jednak po zakończonej zabawie wszyscy mieli słodkie wspomnienia.