Tym razem klasy ósme wylądowały w kinie [12.10.2021]

To był iście mistrzowski dzień w wykonaniu klas ósmych. Najstarsi uczniowie naszej szkoły wzięli dziś udział w pokazie filmu historycznego "Mistrz" 🥊 . Dzieło kinematograficzne ukazało podopiecznym trudne realia II wojny światowej 💣, ze szczególnym uwzględnieniem życia codziennego w obozie koncentracyjnym. Temat jak najbardziej na czasie - akurat w tym momencie ósmoklasiści realizują na lekcjach historii tematy poświęcone okupacji niemieckiej. Młodzież po poruszającym widowisku udała się na zasłużony relaks do restauracji McDonald's 🍟.
W seansie towarzyszył nam również nasz pan Dyrektor Sebastian Nowak. Organizacja wyjścia do kina nie byłaby możliwa dzięki zaangażowaniu pana senatora Aleksandra Szweda, za co serdecznie dziękujemy!
Młodzież nasza jest na medal! 🎖👏