TOWARZYSTWO KSIĄŻKOWE - "Czytam bo lubię"

Skoro powstał Gang Słodziaków, nie widzieliśmy innego rozwiązania jak założenie bibliotecznego Towarzystwa Książkowego, które zajęłoby się między innymi czytaniem historii o perypetiach tych uroczych zwierzątek. Grupa dziewięciu uczennic z klas III skupiona w zespole o nazwie „Czytam bo lubię” postanowiła wziąć udział w konkursie ogłoszonym przez sieć sklepów Biedronka na napisanie opowiadania o przygodach leśnych zwierzątek. Zajęcia Towarzystwa Książkowego „Czytam bo lubię” odbywają się w każdą środę w bibliotece szkolnej na piątej godzinie lekcyjnej. Obecnie czytamy opowieści o Słodziakach, w najbliższy piątek [28.09.32018 r.] w czytelni szkolnej odbędzie się impreza Dzień Głośnego Czytania z Gangiem Słodziaków, po wydarzeniu zabieramy się za pisanie własnych opowieści o sympatycznych zwierzaczkach.

Do konkursu zgłosiły się również klasy I B i II D, zapraszamy do zdrowej i słodkiej rywalizacji;)

Tu nigdy nie jest smutno:}