Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Online [10.12.2020]

Dnia 10.12.2020 r. (czwartek) na platformie Teams odbędzie się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek Online.

Cele konkursu:
1. Rozśpiewanie szkoły.
2. Wyłonienie talentów.
3. Pielęgnowanie polskich tradycji świątecznych.
4. Rozwijanie zainteresowań muzycznych.
5. Miłe spędzenie czasu z kształtowaniem postawy szacunku dla drugiego człowieka. oraz budowania pozytywnych więzi koleżeńskich.

Podkłady do konkursu w formacie mp3. można pobrać z platformy Teams.
Uczeń ma prawo do wykonania utworu przy innym akompaniamencie (zakupionym we własnym zakresie), dopuszczalny jest również akompaniament własny.
Należy pamiętać że jury będzie głównie oceniało za wykonanie wokalne ( czystość intonacji, frazowanie, ogólny wyraz artystyczny, postawę śpiewaczą i znajomość tekstu.
Każdy uczestnik wykonuje tylko 2 zwrotki kolędy z pamięci. (maksymalny czas prezentacji 2 minuty).

Osoby nagrodzone i wyróżnione będą zaproszone do Szkolnego Koncertu online, który odbędzie się 17.12.2020 ( Czwartek) o godzinie 13:30. na platformie Teams.