Spotkanie z pisarką p. Agnieszką Urbańską [26.05.2013]

We wtorkowe popołudnie uczniowie świetlicy mieli okazję spotkać się w Kłodzkiej Bibliotece Pedagogicznej z osobą nietuzinkową, pełną magicznej fantazji, którą przelewa na karty papieru aby czarować nią dzieci - panią Agnieszką Urbańską.

Autorka uraczyła gości fragmentami swych zabawnych książeczek (których nota bene napisała ponad dziesięć). Mogliśmy poznać niezwykłą księżniczkę Lilkę, szympansa Klemensa, dowiedzieć się o tym jak to nie doszło do bitwy "pod stołową nogą", poznalismy cudowny swiat bohaterów pani Agnieszki. Autorka opowiedziała także o swych dziecięcych fascynacjach  i ulubionych książkowych bohaterach. Na zakończenie spotkania pani dyrektor PCDiPPP w Kłodzku Dorota Ręczkowska uraczyła uczestników słodkim poczęstunkiem.