Pobudzić wyobraźnię i kreatywne myślenie...

Dziś w naszej szkole wystąpił "Teatr Iluzji Aleksandra Tkacza" z Kołobrzegu. Wszyscy nasi uczniowie obejrzeli spektakl magii poprzez zabawne sztuczki i pokaz umiejętności iluzjonistycznych. Towarzyszył temu ogromny entuzjazm uczniów, szczególnie w chwili zaproszenia na scenę ucznia w charakterze asystenta, co wzbudziło pozytywne, pełne napięcia  emocje. To niezwykłe, niecodzienne doświadczenie i pokaz zaskakującej sztuki iluzji, było dla dzieci znakomitą okazją do wystawienia zmysłów na próbę, aby wpłynąć na rozwój wyobraźni i kreatywnego myślenia. Ta nietypowa lekcja bardzo nam się podobała. Dziękujemy.

A.K.