Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w pływaniu

W przeddzień zakończenia roku szkolnego (23 czerwca) uczennice naszej szkoły, - na co dzień trenujące w HS TEAM Kłodzko - nie próżnowały. AMELIA BIDOWANIEC (klasa VI A), MARTYNA PORĘBA (klasa V D) i NADIA STARZAK (klasa V C), na zakończenie sezonu pływackiego, wzięły udział w "Otwartych Mistrzostwach Okręgu Lubuskiego w pływaniu", które odbyły się w Drzonkowie (Zielona Góra). Dziewczyny znacznie poprawiły swoje "życiówki" i "wypływały": Amelia 2 miejsce - 200m stylem klasycznym 3 miejsce - 100m stylem klasycznym 3 miejsce - 200m stylem zmiennym Martyna 3 miejsce - 50m stylem dowolnym 3 miejsce - 50m stylem klasycznym 3 miejsce - 100m stylem dowolnym Nadia 3 miejsce - 50m stylem motylkowym 6 miejsce - 50m stylem klasycznym 8 miejsce - 50m stylem dowolnym W zawodach wzięło udział 223 zawodników z 15 klubów Polski i Ukrainy.

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy tuż po wakacjach!!!