OFICJALNE UROCZYSTE OTWARCIE PODWÓRKA NIVEA

6 maja 2022 roku - dzień, który na długo pozostanie w pamięci całej społeczności naszej szkoły. Bo to dzień, w którym oficjalnie otworzyliśmy PODWÓRKO NIVEA!
Uroczystość miała charakter wyjątkowy i uświetniona została obecnością władz lokalnych (burmistrz Miasta Kłodzka pan Michał Piszko, zastępca burmistrza pan Wiesław Tracz, radny Miasta Kłodzka pan Zbigniew Nowak) oraz państwowych (senator RP Aleksander Szwed). Przede wszystkim jednak nie zabrakło wielu wspaniałych atrakcji dla naszych uczniów: popcorn, lody, zaplatanie warkoczyków, malowanie twarzy i znakomite muzyczno-taneczne show, poprowadzone przez pana Marka Morawskiego.
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego ważnego w historii SP3 Kłodzko wydarzenia. Zdjęcia wykonała nasza zdolna uczennica i obiecujący fotograf zarazem - Julia Kalita z klasy 8B.