Nasza uczennica Ala, silna Historią

Zdecydowanie nie brakuje w naszej szkole "zdolnych bestii". Mamy dobrych pływaków, muzyków i matematyków. Możemy się również pochwalić wielkimi talentami historycznymi. W mijającym roku szkolnym wyśmienitą formę prezentowała Ala Czerniak. Uczennica klasy VII C może poszczycić się następującymi osiągnięciami:
* Awans do powiatowego etapu "Zdolnego Ślązaka" z historii (najlepszy wynik w etapie szkolnym w SP3);
* III. miejsce w Szkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej;
* IV. miejsce na II Dolnośląskim Konkursie Historycznym "Żołnierze Niezłomni - Żołnierze Wyklęci" (razem z Wiktorią Osicką);
* II. miejsce w Szkolnym Konkursie Historycznym "Dzieje Polski - od chrztu Mieszka do czasów współczesnych".
Ukłony za systematyczność i zaangażowanie. Dla nauczyciela to duża frajda móc współpracować z autentycznie zafascynowaną historią uczennicą.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości!