Nasza szkoła przystapilła do programu "SCRABBLE w SZKOLE"

Nasza szkoła przystąpiła do programu w listopadzie 2013 roku. Specjalnie w tym celu powstał Szkolne Koło Miłośników Gier Planszowych, podczas spotkań będziemy najpierw uczyć się grać a potem już tylko doskonalić grę. W przyszłości planujemy przeprowadzenie turniejów Scrabble. Od firmy Mattel otrzymaliśmy zestaw startowy w postaci trzech egzemplarzy Scrabble Original oraz jednego Scrabble Travel. Spotkania odbywać się będą w czytelni szkolnej w każdą środę po godzinie 14:00 oraz okazyjnie w czwartki o tej samej porze. Chętnych do poznania walorów gry Scrabble oraz zagorzałych miłośników tej wspaniałej gry zapraszamy do udziału w spotkaniach, przede wszystkim w celu doskonalenia swych umiejętności oraz dobrej zabawy.

Gra w SCRABBLE:
*Rozwija kreatywność.
*Rozwija umiejętność logicznego myślenia, dedukcji, wyszukiwania nowych strategii, taktyk itd.
*Pobudza i rozwija wyobraźnię dzieci i młodzieży.
*Uczy współpracy w grupie i zdrowej rywalizacji.
*Pomaga przyswoić materiał w przyjemny sposób poprzez zabawę.

SCRABBLE w SZKOLE: http://www.scrabblewszkole.pl/