Lecimy z 31. finałem WOŚP

Trójka zbiera “do końca świata i jeden dzień dłużej”, parafrazując klasyka 💪. Nie inaczej było w ostatnią niedzielę stycznia, kiedy małolaty–wolontariusze wraz z nauczycielami–opiekunami wyruszyli na kłodzkie ulice, całym sercem wspierając 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ❤️. Mróz i ślizgawica na chodnikach mocno dały nam w kość, ale my to my, więc spokojnie sobie poradziliśmy. Wielkie brawa i ukłony dla wszystkich wolontariuszy i opiekunów – robota wykonana wzorowo, jak co roku 👏!
Szczególnie dziękujemy lokalnym miejscówkom gastronomicznym, które umożliwiły naszym podopiecznym odpoczynek i darmowe doładowanie energii w postaci ciepłych napojów i przekąsek😘:
Korona Kłodzko (przesympatyczny pan z recepcji nie dość, że pozwolił kwestować na terenie restauracji, to jeszcze proponował napoje, mega szacun dla Was 😍). Fotorelacja z naszego udziału w 31. finale WOŚP powstała przy użyciu sprzętu pozyskanego w ramach programu Laboratoria Przyszłości (aparat fotograficzny + laptop). #wosp #laboratoriaprzyszlosci
Script logo