KONKURS "ŚWIĄTECZNY STÓŁ"

Ponownie przystąpiliśmy do konkursu organizowanego przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kłodzku. Tym razem przeprowadzony na okoliczność Świąt Wielkanocnych. Zgłosiliśmy ogrom prac wykonanych przez uczniów ze świetlicy szkolnej. Były to pisanki, kurczaki, koguty, zajączki, baranki, koszyczki i inne ozdoby wielkanocne.
W dniu 21.03.2013 w czytelni PiMBP nastąpił finał, podczas którego prace naszych małych artystów zostały nagrodzone dyplomami i książkami: Maria Kłódkowska 2m. w kategorii "Kartka", Aleksandra Skrzypek 2m. w kategorii "Pisanka", Weronika Widuch 3m. w kategorii "Kurka, kogut".
Pozostali uczestnicy konkursu zostali wyrożnieni, otrzymali słodkie upominki i nagrody książkowe.
Edyta Pichurko