Konkurs plastyczny "Bezpieczne ferie"

W dniu 12.02.2014 odbył się finał konkursu plastycznego p.t. "Bezpieczne ferie", którego organizatorkami były Edyta Pichurko i Iwona Koźmic. Uczniowie mieli za zadanie wykonać plakat promujący bezpieczne spędzanie czasu podczas ferii zimowych. Prace wykonywane były indywidualnie lub w parach dowolną techniką plastyczną pod kierunkiem nauczycieli świetlicy. Wybór zwycięzców przebiegał dwuetapowo. Najpierw spośród wszystkich prac komisja konkursowa wybrała plakaty odpowiadające kryteriom konkursu (łączenie tekstu z grafiką, estetyka pracy, pomysłowość i bezbłędność treści). W drugim etapie przyznano kolejno miejsca i wyróżnienia, które wyłonione zostały w toku plebiscytu przeprowadzonego wśród dzieci - każdy mógł oddać jeden głos na wybraną pracę. W ten sposób największą ilość głosów i I miejsce zdobyła Maja Maciejak (praca pod kierunkiem pani Karoliny Gałczyńskej), II miejsce Weronika Widuch i Julia Błaszkiewicz (praca pod kierunkiem pani Iwony Koźmic), III miejsce Ida Szebla i Aleksandra Idczak (praca pod kierunkiem pani Danuty Żak). Wyrożniemia: Iga Komorowska i Oliwia Janiszyn (praca pod kierunkiem pani Magdaleny Ptaszyńskiej), Filip Kijanka (praca pod kierunkiem pani Danuty Żak), Oliwia Wojtaszek i Wiktoria Bułka (praca pod kierunkiem pani Iwony Koźmic), Anna Bierówka i Aleksandra Cieplak (praca pod kierunkiem pani Anny Kowalskiej).