KONKURS "EUROPA 2050"

"Szanowni Państwo, zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie „Europa 2050”. Konkurs organizuje Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej we Wrocławiu. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe i gadżety. Najlepsza praca zostanie również opublikowana w lokalnej gazecie.

Jaka jest przyszłość Europy? Zachęcamy uczniów do podzielenia się z nami wizją Unii Europejskiej roku 2050.

Zadaniem uczestników w kategorii wiekowej 7-10 lat będzie przygotowanie pracy plastycznej na temat „Europa 2050”. Technika przygotowania jest dowolna. Gotową pracę należy sfotografować, a zdjęcie wysłać na adres e-mail: regionalny-infopoint-eu@e.pl

W kategoriach wiekowych 11-14 lat oraz 15-19 lat uczestnicy mają do wyboru dwie formy pracy: krótki felieton na temat „Europa 2050 - co nas czeka?” lub przygotowanie pracy audiowizualnej (fotografia lub krótki materiał wideo) w dowolnej formie powiązanej z tematem „Europa 2050”. Prace należy wysłać na adres e-mail: regionalny-infopoint-eu@e.pl

Na efekty prac uczestników czekamy do 15 czerwca 2020 roku. Natomiast wyniki zostaną ogłoszone 22 czerwca 2020 roku, na stronie Przedstawicielstwa Regionalnego Komisji Europejskiej we Wrocławiu oraz na jej profilu na portalu Facebook."

STRONA KONKURSU