KOMUNIKAT SPECJALNY Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 im. kpt. S. Betleja w Kłodzku

W związku ze zwiększającą się liczbą zachorowań na KORONAWIRUSA,                                                                                                          od dnia 12.03.2020r. wprowadzamy ograniczenie poruszania się po budynkach szkoły.

Do szkoły będą mogli wchodzić wyłącznie uczniowie i pracownicy.

W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z sekretariatem szkoły pod numerem tel. 74 867 28 39, sekretariat@sp3.klodzko.pl

Wejście do bud. A będzie możliwe wyłącznie przez dolne drzwi (szatnia), do bud. B wejściem głównym z możliwością dostępu wyłącznie na parter budynku.

Obiór dzieci ze szkoły i świetlicy będzie możliwy jedynie w tych miejscach.

Obowiązuje bezwzględny zakaz wynoszenia obiadów ze stołówki szkolnej, można je spożywać tylko w stołówce.

W związku z powyższym odwołuje się również:

• - wycieczki i imprezy szkolne,
  • - zajęcia na krytej pływalni,
  • - zebrania i konsultacje z rodzicami.

Decyzja została uzgodniona z Burmistrzem Miasta Kłodzka i obowiązuje do odwołania.