DYSKOTEKA CHARYTATYWNA NA RZECZ WOŚP ZORGANIZOWEJ PRZEZ ŚWIETLICĘ SZKOLNĄ

W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 13 stycznia 2012 r. p. Iwona Koźmic we współpracy z nauczycielami z I, III, VII grupy świetlicy szkolnej zorganizowała dyskotekę charytatywną dla dzieci z klas I – III, która odbyła się na sali gimnastycznej. Dzieci miały możliwość wrzucenia do puszki pieniędzy, za które otrzymywały serduszka WOŚP. W czasie trwania dyskoteki uczniowie fantastycznie się bawili przy akompaniamencie muzyki. Zabawa była przeplatana licznymi konkursami, takimi jak: taniec w parze z balonem, taniec w parze na gazecie, dmuchanie baloników na czas, zabawa z krzesełkami itp. Za każdy udział w konkursach i zabawach dzieci otrzymywały słodki upominek. Zebrane p[pieniądze z dyskoteki zostały przekazane do banku na rzecz WOŚP.
I.K.