Aktualności z życia naszej szkoły

• DRODZY ÓSMOKLASIŚCI

Informujemy, że w dniach 06 i 07 lipca w sekretariacie szkoły, w godzinach od 9:00 do 13:00 należy odebrać zaświadczenia z egzaminu ósmoklasisty.

• "Dzień Młodzieży Pozytywnie Nakręconej" [21.06.2023]

Młodzieżowa Rada Miejska Kłodzka 👍[dobra robota] odprawiły na Placu Miast Partnerskich pod mostem św. Jana cuda dla Kłodzkich szkół. Uczniowie tychże mieli możliwość zaprezentowania swych pasji, hobby czy talentów [kolejność nieważna🙃].

• DZIĘKUJEMY

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy administracji i obsługi, dziękujemy Wam za kolejny, wspólnie spędzony rok. Za wszystkie starania, cierpliwość, zaangażowanie, za  codzienną pracę. Drodzy Rodzice jesteśmy wdzięczni Państwu za działania na rzecz szkoły i wspomaganie organizacji życia klasowego, za rady, wskazówki, pochwały i również słowa krytyki. Kochani Uczniowie, nigdy nie zbaczajcie z drogi, którą obraliście - drogi wiedzy. Dziękujemy Wam za ogrom pracy, jaki włożyliście w  jej zdobywanie. Z całego serca życzymy  Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom i Uczniom wspaniałego wypoczynku!

• GALA MISTRZÓW i ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

CZWARTEK [22.06.2023]

Gala Mistrzów klas IV – VII o godz. 9:00 w Sali Gimnastycznej w Budynku A;

Zakończenie roku dla klas VIII o godz. 12.00 w KOK-u.

PIĄTEK [23.06.2023]

Zakończenie roku odbędzie w Sali Gimnastycznej Budynku A w następującym porządku:

godz. 8.00 klasy I - III ( dzieci z klas II, III C i III D na rozdanie świadectw wracają do "Jedynki");

godz. 9.00 klasy VI – VII;

godz. 10.00 klasy IV - V.

W tym roku ze względów organizacyjnych nie będzie Gali Małego Mistrza.

Dyrekcja SP3 Kłodzko

• Sztafetowe Biegi Przełajowe w SP3 [13.06.2023]

W dniu dzisiejszym pomimo deszczy niespokojnych i gromów jaśnistych w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych🏃‍♀️🏃‍♂️. Udział wzięli uczniowie klas IV-VIII. Reprezentacja składała się z dwóch dziewczynek i dwóch chłopców. Klasyfikacja wygląda następująco: Klasy IV: 1 miejsce IV b - 8,17, 2 miejsce IV a - 8, 58, 3 miejsce IV d - 9,17, zaś 4 miejsce IV c - 10,06. Klasy V: 1 miejsce V a - 8,34, 2 miejsce V b - 8,44, 3 miejsce V c - 9,10. Klasy VI: 1 miejsce VI c - 8,03, 2 miejsce VI a - 8,46, 3 miejsce VI b. Klasy VII: 1 miejsce VII b🐺 - 8,13, 2 miejsce VII a - 8,18, 3 miejsce VII c - 8,50. Klasy VIII: 1 miejsce VIII d - 7,31, 2 miejsce VIII a - 8,45, 3 miejsce VIII b - 7,31 biegli tylko chłopcy. GRATULUJEMY kondycji, niesamowitego ducha walki i zdrowej rywalizacji!!! Rosną nam tu niesamowici uczniowie, którzy w przyszłości pewnie pojawią się nie raz na łamach mediów traktujących o sporcie! Pokazaliście dzisiaj klasę i chwała Wam za to 🤩⚡️💪

• WATAHA🐺👍📖 #JakNieCzytamJakCzytam

"Jak nie czytam jak czytam" 2023

Jak nie jak tak... SP3 dołączyło do ogólnopolskiej akcji mającej na celu podkreślenie pewnego problemu z czytelnictwem. A MY wołamy, że my książki w SP3 czytamy🤩 #JakNieCzytamJakCzytam

• Letnie Półkolonie w SP3 2023

Wakacje już na horyzoncie🌞, a wraz z nimi nadciągają LETNIE PÓŁKOLONIE w SP3. Półkolonie odbędą się w terminie 17.07-04.08.2023 w naszej placówce w godzinach od 8:00 do 14:00. Uczestnikami półkolonii mogą być tylko i wyłącznie uczniowie naszej szkoły z klas I-IV. Liczba miejsc: 30. Zapisy TYLKO OSOBIŚCIE [nie telefonicznie] dostarczając wypełnioną kartę uczestnika [ZAŁĄCZNIK] do sekretariatu szkoły.

ZAPISY w SEKRETARIACIE SZKOŁY od PONIEDZIAŁKU 12.06.2023 od GODZ. 8:00.

Pierwszeństwo mają dzieci rodziców pracujących.

ZAPRASZAMY😎

• ZAPISY na Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu 13.06.2023 w szkole organizowane są 🏃🏼‍♀️🏃🏻 Sztafetowe Biegi Przełajowe 🏃🏃🏻‍♀️ dla klas IV-VIII, które odbędą się w parku przy szkole o godz. 10.30. Każda klasa wystawia reprezentację złożoną z dwóch dziewczynek 🏃🏻‍♀️ i dwóch chłopców🏃. ZAPISY u NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO do ŚRODY 07.06.2023. ZAPRASZAMY!!!

• Dzień Dziecka z Kopernikiem 2023