Aktualności z życia naszej szkoły

• STYPENDIA LEONARDO 2023 dla NAJZDOLNIEJSZYCH UCZNIÓW

W Centrum Aktywności Lokalnej wręczono doroczne stypendia Burmistrza Michała Piszko, Leonardo. Dyplomy w jego imieniu wybitnym uczniom wręczył wiceburmistrz Sebastian Nowak, nauczyciele i rodzice laureatów otrzymali listy gratulacyjne. W czasie uroczystości w programie wokalnym wystąpili: Filip Cul, Aleksandra Kucab, Amelia Paraszczak i Aleksandra Trójniak, wszyscy z SP nr 3 w Kłodzku. Opieka artystyczna Marek Morawski.

Laureatami stypendiów Leonardo 2023:

STYPENDIA SPORTOWE  – dyplomy dla ucznia, listy gratulacyjne dla rodziców i trenerów:

Piłka nożna: Uczniowie powołani do Reprezentacji U-12 Polish Soccer Skills w sezonie 2022/2023: Paweł Chojnacki, Maciej Wojtowicz.

Trenerzy: Maciej Barnaś, Sławomir Wojtowicz.

Pływanie: Amelia Bidowaniec,  uczennica Szkoły Podstawowej nr 3.

Złote, srebrne i brązowe medale w międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach pływackich. Trener Henryk Szydłowski.

GRATULUJEMY NASZYM "TRÓJKOWYM" ZDOBYWCOM NAGRODY LEONARDO - BRAWO WAM!!!

• Próbna ewakuacja w SP3

• Ostatnie pożegnanie

• SZKOLNY ALARM!

• UWAGA - Zakaz Wjazdu!

• Uroczyste otwarcie Budynku B oraz Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023-2024

• Startujemy z Letnimi Półkoloniami w SP3 2023

Zebrania organizacyjne dla rodziców dzieci przyjętych na półkolonie będą się odbywały w każdy poniedziałek w dniu rozpoczęcia turnusu tj. 17 lipca, 24 lipca oraz 31 lipca o godz. 8.00 rano. Obecność rodziców obowiązkowa.

Godziny półkoloni 8.00 - 14.00. Opiekunami w turnusach I oraz II są mgr Marta Gryl-Wołyniak i mgr Rafał Pleśniak, w turnusie III mgr Izabela Błońska i mgr Kamila Popielarczyk.