25.03.2010 roku Finał Dolnośląski w Mini Piłce Ręcznej we Wrocławiu

Drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową nr 3 w Kłodzku zajęła w finale dolnośląskim w mini piłce ręcznej chłopców III – miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Halicki, Sebastian Ziemiński, Michał Bobula, Patryk Staszczak, Patryk Duraj, Kacper Kmieciński, Oskar Dyna, Paweł Radawski, Michał Bańka, Eryk Woźniak, Michał Mokrzycki, Damian Kwiatkowski, Kamil Adamów, Michał Pawłowski, Przemysław Błocki i Mateusz Gołębiowski. Zespół ten uczestniczy również w lidze dolnośląskiej, w której zajmuje III – miejsce szansami na awans do dalszej rundy Mistrzostw Polski w mini piłce ręcznej chłopców. Opiekunem i trenerem jest pan Kazimierz Kachel. Szkoła Podstawowa nr 3 w Kłodzku znana jest na arenie ogólnopolskiej z odnoszonych sukcesów w tej dyscyplinie sportu. Kilkakrotnie drużyna brała udział w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych zajmując odpowiednio IV i VI miejsce, dwa razy była mistrzem Dolnego Śląska.
  • Drużyna w towarzystwie pana burmistrza Bogusława Szpytmy, pani dyrektor szkoły Doroty Ręczkowsiej i trenera Kazimierza Kachla.

    Drużyna w towarzystwie pana burmistrza Bogusława Szpytmy, pani dyrektor szkoły Doroty Ręczkowsiej i trenera Kazimierza Kachla.

Script logo