"WALKA DOBRA ZE ZŁEM" - Jasełka w SP3 Kłodzko 2021

Serdeczne podziękowania Wszystkim występującym w naszym iście epickim przedsięwzięciu uczniom, nauczycielom i pracownikom placówki. Ogromne podziękowania dla Dyrekcji za zaangażowanie i wyrozumiałość, Panu Burmistrzowi Michałowi Piszko, naszemu Dyrektorowi Sebastianowi Nowakowi oraz pracownikom Kłodzkiego Ośrodka Kultury, a w szczególności Panu Sebastianowi Hewko za sprzęt nagłaśniający wraz zaświetleniem oraz Pani Agnieszce Łaszczuk za profesjonalizm i cierpliwość przy realizacji nagrania.

DZIĘKUJEMY!!!🤩🎄🌟

ZAPRASZAMY na FILM!!!

SCENARIUSZ OPRACOWANY PRZEZ: ALICJĘ STEFANIAK.

REŻYSERIA: ALICJA STEFANIAK, RENATA NIESŁUCHOWSKA, GRAŻYNA FIAŁEK.

OPRACOWANIE MUZYCZNE: ALICJA STEFANIAK, GRAŻYNA FIAŁEK.

ŚWIATŁA i EFEKTY SPECJALNE: SEBASTIAN HEWKO.

AKTORZY:

Kl. I C

Balicki Antoni, Bahranowska Małgorzata, Bąk Liwia, Karbowiak Franciszek, Karwacka Jagoda, Kasprzak Maja, Kiełbasa Michał, Machoś Tymoteusz, Maciejak Julia, Makowski-Kosmal Filip, Maryniak Maja, Michalska Natalia, Paprocka Nina, Porwiński Michał, Prinz-Wójcik Adam, Szkutnik Kamil, Szymanek Wiktoria, Śpiewak Oliwia, Wiklińska Lila, Wolny Bartłomiej, Żółta Laura.

Kl. II B

Kolk Marianna, Konieczna Lena, Mamon Maja.

Kl. II C

Ryba Weronika.

Kl. III C

Agata Zuzanna, Kopaczyńska Kasjana, Pawlik Gabriela, Rozumek Wiktoria.

Kl. IV C

Czuba Zuzanna, Klimaszewska Julia.

Kl. V B

Lewandowski Patryk, Mokrzycka Milena, Bojda Aleksandra, Grzebyk Amelia, Kocibiński Jakub, Górska Magdalena.

Kl. V C

Orzechowska Michalina, Adamczyk Julia, Ryba Wiktoria, Miluszkiewicz Hanna, Szczepanowicz Julia, Sadowska Hanna, Skaczyło Roch, Goryniak Mikołaj, Oktawiec Klaudiusz, Gajewicz Adam.

Kl. V D

Szymański Maciej, Iwanowicz Wiktoria, Trzeciak Mateusz, Antonów Jagoda, Sikora Nikola, Poręba Martyna.

Kl. VI C

Ostaszewska Gabriela, Kozioł Julia, Banaszek Amelia.

Kl. VII C

Węgrzyn Emilia, Szwat Natan.

Kl. VII D

Czuba Julia, Gaweł Damian, Spisak Emilia.

Kl. VIII B

Grajek Martyna, Dudek Zuzanna, Gargała Zuzanna, Baczyńska Maja, Sołotwińska Nadia, Mardaus Oliwia, Czak Maja, Wolak Szymon.

Pracownicy szkoły:

Grażyna Fiałek, Dorota Pasek, Lidia Jaroszewska, Ewelina Kowal, Joanna Komarnicka, Danuta Żak, Marzena Dworczak, Edyta Pichurko, Agata Matusiak, Agata Zdeb, Iwona Dalibor, Beata Procak-Burtowska, Katarzyna Szwat, Renata Niesłuchowska, Alicja Stefaniak, Dominik Sobczyk, Maciej Barnaś, R.P.A. Pleśniak.