Projekt - "MAŁE MIASTO Kłodzko 2019"

W terminie 1.07.2019r. - 05.07.2019r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 w Kłodzku będzie realizowany projekt "MAŁE MIASTO Kłodzko 2019" polegający na organizacji warsztatów edukacyjnych stymulujących dorosłe życie poprzez pracę, zarabianie, oszczędzanie i wydawanie pieniędzy.
    W tym okresie uczniowie naszej szkoły (grupa do 5 osób w przedziale wiekowym 8-12 lat) będą uczestniczyć w wielu ciekawych warsztatach pod opieką opiekuna zapewnionego przez szkołę. Dzieci uczestniczące w projekcie mają zapewniony darmowy posiłek.
   W sekretariacie szkoły [SP3] będą wydawane formularze zgłoszeniowe. Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność złożenia formularzu. Zobowiązuje się opiekunów prawnych do systematycznego uczestnictwa dzieci w warsztatach. Istnieje jeszcze możliwość zapisania dziecka na zajęcia, ostateczny termin zapisów to piątek 28.06.2019r. Opiekunem grupy chętnych ze szkoły SP3 będzie pani Marta Krukiewicz.

Ostateczny termin składania wniosków to 28.06.br [piątek].