Moja Mała Ojczyzna 2010

W naszej świetlicy już po raz piąty, odbył się międzyszkolny konkurs plastyczny dla grup świetlicowych „Moja mała ojczyzna”. Organizatorem konkursu jest Edyta Pichurko. Do tej pory edycje konkursu miały następujące tematy: „Charakterystyczne miejsca Kotliny Kłodzkiej”, „Zamki i pałace Hrabstwa Kłodzkiego”, „Widokówka z Kotliny Kłodzkiej”, „Najpiękniejszy rynek w naszej okolicy”. Tegoroczny konkurs przebiegał pod hasłem „Ziemia Kłodzka na kartach historii”. Dzieci stanęły na wysokości zadania i w dniu 02.06.2010 odbył się uroczysty finał. W obecności przybyłych gości i autorów prac konkursowych ogłoszono wyniki.
Wyróżnieni zostali:
Klaudia Staniaszek (Miejski Zespół Szkół)
Julia Myślińska (SP3)
Oliwia Olbińska (SP3)
Nagrody główne otrzymali: za III miejsce Tomasz Graczyk (SP3),za II miejsce Alicja Chiniewicz (Miejski Zespół Szkół), za I miejsce Ewa Dobrzycka (SP3) Osoby wyróżnione i zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji oraz panią dyrektor Dorotę Ręczkowską. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie upominki.