Międzygrupowy konkurs piosenki świetlicowej

Dnia 08.05.2014r odbył się międzygrupowy konkurs piosenki świetlicowej. Do ścisłego finału zakwalifikowały się grupy, które przygotowały: teksty piosenki o swojej grupie świetlicowej, o szkole, o uczniach oraz muzykę na płycie Cd. W finale wzięły udział grupy

II - E.Pichurko,

III - A. Kowalska,

VI – M. Ptaszyńska.

W skład komisji oceniającej wchodziły: wicedyrektor M. Dworczak, D. Żak, Iwona Koźmic i A. Kowalska. Wszystkie grupy biorące udział w finale stanęły na wysokości zadania. Uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrą znajomością tekstu piosenek oraz choreografią na wysokim poziomie.

Miejsce I zajęła grupa II, natomiast dwa miejsca II przypisano grupie III i VI.

Uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami jak również małymi upominkami do zabaw na świeżym powietrzu. Wszystkim uczestnikom, bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.

Dołączamy teksty piosenek z Międzygrupowego Konkursu Piosenki Świetlicowej.

Magdalena Ptaszyńska