Jarmark Adwentowy 2013

W dniach 16-17.12.2013 mogliśmy aktywnie uczestniczyć w Jarmarku Adwentowym zorganizowanym w kłodzkim Rynku przez KCKSiR.

Od miesiąca uczniowie ze świetlicy szkolnej przygotowywali się do tej akcji promocyjnej. Dzieci wykonały szereg oryginalnych ozdób świątecznych pod kierunkiem pani Iwony Koźmic, Edyty Pichurko i Karoliny Gałczyńskiej. Były to między innymi, ozdoby z szyszek, papierowej wikliny, makaronu, papieru. Cały asortyment dziecięcego rękodzieła można było obejrzeć i kupić w owych dniach w domku nr 1. Mieszkańcy Kłodzka byli skutecznie motywowani do zakupów przez naszych podopiecznych. Uczniowie zachęcali przechodniów, prezentowali nasze wyroby i zapraszali do zakupów.

Poza tym, że „sprzedawanie” w miejskim Rynku było atrakcyjnym zajęciem, to dla dzieci była to praca na rzecz obiecanej wycieczki. Z zarobionych pieniędzy zostanie wynajęty autokar na podróż w nieznane...:) Termin i cel wycieczki zostanie ustalony po feriach zimowych.

Pragniemy podziękować rodzicom naszych podopiecznych za zaangażowanie i pomoc podczas przygotowań do Jarmarku Adwentowego.

E. Pichurko