Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 3 w Kłodzku

W ramach promocji szkoły dnia 5 kwietnia 2011 r. nauczyciele oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. kpt. Stanisława Betleja w Kłodzku zorganizowali tzw. „Dzień Otwarty Szkoły”. Kwietniowe spotkanie było adresowane przede wszystkim do 5, 6 i 7 – latków, którzy w roku szkolnym 2011/2012 rozpoczną edukację w naszej szkole. Było bardzo kolorowo i wesoło. W ten wtorkowy, wolny od nauki dzień, szkolne korytarze zapełniły się dziećmi i ich wychowawcami z wielu kłodzkich przedszkoli. Uroczystość prowadziła pani Ewa Sochacka, która powitała zebranych gości w sali konferencyjnej. Przedstawicielom każdego przedszkola wręczyła pamiątkowe obrazki z aniołkami przygotowane przez uczniów klas IV – VI. Pierwszoklasiści pod kierunkiem pani Marzeny Mróz zaprezentowali zebranym gościom barwną, muzyczną inscenizację bajki pt. „Calineczka”, natomiast trzecioklasiści pod kierunkiem pani Anety Mochel pokazali tańce integracyjne. Poza tym przedszkolaki zwiedziły budynek szkoły: sale lekcyjne, świetlicę, szatnię. Miały okazję rozmawiać z nauczycielami uczącymi w szkole. Jesteśmy pewni, że „dni otwarte” na dobre zagoszczą w kalendarzu imprez naszej szkoły.