DNI OTWARTE CZYLI „JESIEŃ w SZKOLE WITA PRZEDSZKOLE”

W dniach 30.10 i 13.11 w SP nr 3 w Kłodzku zrobiło się szczególnie gwarno i kolorowo. Na zaproszenie Dyrekcji do uczestnictwa w dniach otwartych naszej szkoły, odpowiedziały kłodzkie przedszkola.

Przybyłych gości przywitał Dyrektor Szkoły Ryszard Ryll. Następnie dzieci 5 i 6-letnie oglądały przedstawienie teatralne pt. „ Kopciuszek”, przygotowane przez uczniów klasy II b pod kierunkiem Pani Urszuli Gospodarskiej – Mycak. Po teatrzyku przedszkolaki miały możliwość uczestniczenia w zajęciach plastycznych prowadzonych przez nauczycieli klas II i III. Maluchy, pod opieką szkolnych kolegów i koleżanek, wykonały z suchych liści wspaniałe „jesienne stworki”. Duży Samorząd Uczniowski przygotował upominki dla przedszkolaków - gipsowe figurki.

Nie mogło się również obejść bez zwiedzania szkoły. Przyszli uczniowie z ciekawością oglądali naszą pięknie wyposażoną salę gimnastyczną, stołówkę, szatnie, świetlice szkolne. Maluchy były wyraźnie zadowolone z tej wizyty, a na pytanie - Czy chcą się już uczyć w szkole?- odpowiadały chórem – TAAAAAK!!!

Czekamy więc i zapraszamy również rodziców, już 28 stycznia 2014 r., kiedy to szkoła ponownie otworzy swoje podwoje.

AW