Akcja charytatywna na rzecz Kamila Nowosielskiego

W dniach od 18 listopada do 4 grudnia 2013 roku w naszej szkole będzie prowadzona kwesta na rzecz Kamila Nowosielskiego.

Kamil jeszcze do niedawna prowadził normalne życie. Praca, rozpoczęte studia, małe sukcesy w sporcie – to wszystko jednak legło w gruzach...W maju 2012 roku wykryto u niego złośliwy nowotwór mózgu – glejak. W czerwcu 2012 przeszedł pierwszą operację, która jak się teraz okazało niewiele pomogła – w niedługim czasie nastąpił nawrót choroby ze wzmożoną siłą. W lutym 2013 odbyła się druga, niezwykle ciężka operacja. Standardowe leczenie w przypadku Kamila nie dawało szansy powodzenia, tym bardziej, że guz przez swoje newralgiczne położenie w znacznej mierze jest nieoperacyjny. Dużą i jedyną szansę na wyleczenie była terapia genowa w Houston w USA, gdzie Kamil został zakwalifikowany na leczenie. Dzięki ogromnej pomocy ludziom dobrej woli – udało się zebrać fundusze na dalsze leczenie.

Pod koniec sierpnia 2013 Kamil rozpoczął terapię genową w klinice doktora Burzyńskiego w Houston w Stanach Zjednoczonych. Po wstępnych badaniach stwierdzono, że guz jest na tyle duży, że leczenie może kosztować nawet ponad 1,5 miliona zł.

Leczenie w klinice doktora Burzyńskiego przynosi rezultaty. Już po pięciu tygodniach leczenia okazało się, że guz zmniejszył się o 34% i Kamil czuje się znacznie lepiej. Prosimy o pomoc w dalszej walce z glejakiem. Kamil przeszedł długą drogę, żeby być w tym miejscu, w którym jest teraz. Największą porażką będzie powrót do Polski, gdzie nie ma szans na wyleczenie. Koszty są ogromne, a dodatkowe leki mogą je zwiększać. Chcielibyśmy zebrać chociaż część potrzebnej kwoty, żeby Kamil nadal mógł być leczony metodą terapii genowej.

Prosimy, bądźcie z nami w tym trudnym, ale dającym nadzieję na powrót do zdrowia, czasie. Bardzo tego potrzebujemy.

Zachęcamy do pomocy:

FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"

UL. ŁOMIAŃSKA 5, 01-685 WARSZAWA, BPH S.A. ODZIAŁ W WARSZAWIE

KOD SWIFT (BIC): BPHKPLPK

NUMER KONTA: 61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

TYTUŁ WPŁATY: 12979 NOWOSIELSKI KAMIL

Kamilowi możemy również pomóc korzystając ze strony:

Poniżej zamieszczamy oficjalny spot namawiający do pomocy Kamilowi

&feature=youtu.be">&feature=youtu.be