Wystawa „Jesień oczami dziecka”

15 listopada 2011 r. w „świetliku szkolnym” (bud. B) otwarta została wystawa pt. „Jesień oczami dziecka”, której inicjatorem była p. Karolina Gałczyńska. Wystawione zostały najciekawsze prace plastyczno – techniczne ze wszystkich grup świetlicowych. W przygotowaniu ekspozycji prac pomagała również p. Grażyna Palko.
Równolegle do wystawy przeprowadzono w tym dniu finał rodzinnego konkursu fotograficznego pt. „Jesień w obiektywie” dla klas I – III organizowanego przez p. Iwonę Koźmic.
Wystawa oraz konkurs spotkały się z dużym zainteresowaniem uczniów i ich rodziców. Na ogłoszenie wyników konkursu zaproszone zostały p. dyrektor szkoły – Dorota Ręczkowska oraz p. wicedyrektor – Marzena Dworczak. Po długich naradach wyłoniono zwycięzców konkursu fotograficznego oraz autora najładniejszej pracy plastycznej.
Nagrodzeni zostali:
Aleksandra Idczak – I miejsce w konkursie
Dagmara Szymkowiak – II miejsce w konkursie
Mateusz Łapajski – III miejsce w konkursie
Blanka Śledź – wyróżnienie w konkursie
Mateusz Per – wyróżnienie w konkursie
Zuzanna Wydro – wyróżnienie pracy plastycznej.